Kwast Wijnkopers

Een Zuidafrikaanse olijfolie die behoort tot de wereldtop

Datum:

In ons assortiment vormt Morgenster uit Stellenbosch sinds een aantal jaren een vaste waarde als het gaat om topkwaliteit uit Zuid-Afrika. De wijnen van Morgenster gooien hoge ogen: nog onlangs kreeg de Morgenster 2006 door Robert Parker’s Wine Advocate 94/100 punten toegekend.

Minder bekend, althans in Nederland, is dat Morgenster ook fantastische olijfolie produceert.

In de nieuwste editie van Flos Olei, het internationaal gerespecteerde en jaarlijkse uitgegeven boekwerk met daarin de mooiste olijfolies van de wereld, wist Morgenster met zijn Extra Virgin Olive Oil -wederom- de hoogste score te behalen.

Uit de vele inzendingen uit maar liefst 43 landen van vijf continenten, stak een zestiental olies met kop en schouders boven het leeuwendeel uit. Als enige Zuid-Afrikaanse winnaar mag Morgenster in een adem genoemd worden met de wereldtop. Die wordt trouwens in deze uitgave gevormd door vier Spaanse producenten, acht Italiaanse, een Marokkaanse en twee Chileense oliebedrijven.

Kwast Wijnkopers heeft de Extra Virgin Olive Oil en de (eveneens heerlijke) Lemon Enhanced Olive Oil van Morgenster in het assortiment.