Kwast Wijnkopers

Positief begin 2012 op Wine Professional

Datum:

Van 9 tot 11 januari vindt in de RAI Amsterdam voor de tiende keer de vakbeurs Wine Professional plaats. Kwast Wijnkopers begint hier het jaar positief en sloot de eerste dag, maandag, af met een muzikaal optreden van zangeres Chaja Proost. 

Tussen vijf en zes bracht Chaja een aantal nummers ten gehore, waardoor menig beursbezoeker op weg naar de uitgang nog even bleef hangen voor een verfrissend glas Laurent-Perrier. Chaja treedt normaliter op bij het onvolprezen Pasta e Basta in Amsterdam, en volgt het Conservatorium.

Op de Wine Professional 2012 brengt Kwast Wijnkopers diverse nieuwe vondsten, waaronder de sauvignon blanc en pinot noir van Hãhã uit Nieuw-Zeeland. Ook het nieuwe PodBar wijnconserveringssysteem neemt een prominente plaats in op de stand.

www.pastaebasta.nl

www.chajaproost.com